fb

Literárne Košice Jána Štiavnického 2016 - výsledky

Časožrút a časožrútka - próza - Mgr. Markéta Andričíková, PhD.

1. Sviatková Anna, ZŠ Kežmarská, Košice
2. Tomi Ajjúb, ZŠ Užhorodská, Košice
3. Kriška Kristián, ZŠ Bruselská, Košice
ČU Mondoková Simona, ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice
ČU Hrdličková Natália, ZŠ Kežmarská, Košice
ČU Paľovčíková Petra, ZŠ a MŠ sv.Marka Križina, Košice-Krásna

Denník starého bicykla - próza - Mgr. Markéta Andričíková, PhD.

1. Thúrová Daniela, ZŠ Ľ Fullu, Maurerova, Košice
2. Timková Ivana, ZŠ a MŠ sv.Marka Križina, Košice-Krásna
3. Černická Ema, ZŠ Bruselská, Košice
ČU Lukášová Barbora, Spojená škola D. Tatarku, Poprad
ČU Ropek Martin, ZŠ Nám. L. Novomeského, Košice
ČU Smoleňová Michaela, ZŠ Hroncova, Košice
ČU Tokárová Denisa, ZŠ Bruselská, Košice
ČU Gierová Emanuella-Ema, ZŠ Jána Čajaka,Báčsky Petrovec, SRBSKO


Píše sa rok 3000 - próza - PhDr. Peter Karpinský, PhD.

1. Kuklová Veronika, Spojená škola D. Tatarku, Poprad
2. Halušková Ľudmila, ZŠ Požiarnická, Košice
3. Majcherová Anna, Cirkevná spojená škola sv.C a M, Snina
3. Kurucová Emma, ZŠ Bruselská 18, Košice
ČU Filičková Karolína, Spojená škola D. Tatarku, Poprad
ČU Hampachelová Lucia, Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš
ČU Almášiová Liliana, ZŠ Gemerská 2, Košice
ČU Babačová Magdaléna, ZŠ Fábryho 44, Košice
ČU Hlubeň Juraj, ZŠ Staničná 13, Košice
ČU Klein Juraj, Spojená škola D. Tatarku, Poprad
ČU Moravčík Marek, Stredná zdravotn. škola, Záhradnícka 44, BA
ČU Rusnáková Denisa, ZŠ a MŠ Nálepkovo
ČU Adam Samuel, ZŠ Nám. L. Novomeského 2, Košice
ČU Suchá Martina, ZŠ Staničná 13, Košice
ČU Bučková Katarína, ZŠ Trebišovská 10, Košice
ČU Cseteová Noémi, ZŠ Bruselská 18, Košice
ČU Demeterová Nicola, ZŠ Hroncova 23, Košice
ČU Molek Daniel, ZŠ Považská 12, Košice

Časožrút a časožrútka - poézia - Doc. PhDr. Marián Andričík, PhD.

1. NEUDELENÉ 
2. Platková Júlia, ZŠ a MŠ Plavnica
3. Mrázová Laura, ZŠ Bruselská, Košice
ČU Kudla Peter, ZŠ Polianska, Košice
ČU Trusová Jessica, ZŠ Gemerská, Košice

Denník starého bicykla - poézia - Doc. Mgr. et Mgr. Ján Gavura, PhD.

1. Mlynská Veronika, ZŠ Bruselská, Košice
2. Schurger Oliver, ZŠ Drábová, Košice
3. Barnovská Mária, ZUŠ Melkoviča, Stará Ľubovňa
3. Marušíková Katarína, ZŠ a MŠ Zubák

Píše sa rok 3000 - poézia - Doc. Mgr. et Mgr. Ján Gavura, PhD.

1. NEUDELENÉ xxx xxx
2. Lipnický Marco Lucas ZŠ Považská, Košice
2. Novák Erik ZŠ Krosnianska 4, Košice
2. Platková Júlia ZŠ a MŠ Plavnica
3. Janošková Katarína ZŠ Drábová, Košice
3. Bašťanová Zuzana ZŠ Drábová, Košice
3. Melcherová Katarína ZUŠ Melkoviča, Stará Ľubovňa
ČU Gombošová Simona ZŠ Bukovecká, Košice
ČU Bayalinová Lívia ZŠ Hroncova, Košice

ČU - čestné uznanie

 

Fond na podporu umenia

Spýtajte sa knižnice